53 Yıldır Heyecan ve Tutkuyla

Kalkınmanın Tarihi

Tarihçe

Gelişen bir sanayi, güçlü bir ekonomi için stratejik bir adım.

1970’li yıllarda sanayi alanında ciddi hamleler başlatan Türkiye’nin kalkınma planlamasında en önemli stratejik adımlardan biri atılarak İsdemir’in kurulmasına karar verildi.

Devamını Oku

Vizyoner Bir Yönetim

Yönetim

Başarı Odaklı Entegre Güç

OYAK Maden Metalürji şirketleri 60’ıncı yılına yaklaşırken, ülkemize ve paydaşlarına değer katmaya ve sürdürülebilir büyüme, sorumlu üretim ve insanı merkeze alan yaklaşımıyla Türkiye'nin küresel çelik gücü olmaya devam ediyor.

Daha Fazla Bilgi

Kurumsal İletişim

Medya

OYAK Maden Metalürji Şirketleri olarak 53 yılı aşkın süredir, tüm faaliyetlerimizde sektörün lider oyuncusu olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle, sürdürülebilir büyüme, sorumlu üretim ve insanı merkeze alan bir yaklaşımla hareket ediyoruz.

Bültenler, Fotoğraflar ve Marka Dokümanları

Çalışanlarımız için mutlu, güvenli, kapsayıcı ve eşitlikçi bir iş ortamı

Değerler ve Kurum Kültürü

Büyük bir ailenin üyesi olarak ortak hedefleri, değerleri, ilkeleri ve kurum kültürünü paylaşıyoruz.

Paydaşlarımızdan ve iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile Türkiye’nin çelik üretimine liderlik ederken, köklü iş kültürümüz, çevik operasyon yeteneğimiz ile sektöre yön veriyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Türkiye'nin aynı anda uzun ve yassı ürün üreten tek ve en büyük entegre tesisi.

Çeliğin Hikayesi

Cevheri Değere Dönüştüren Entegre Güç

Ülkemizin aynı anda uzun ve yassı ürün üreten tek ve en büyük entegre tesisi olan İsdemir, gerçekleştirdiği büyük yatırımlar, modern teknolojisi, insan kaynağı ve bilgi birikimi ile Türk çelik sektörü için bir okul işlevi de görüyor.

Daha Fazla Bilgi